Moriyasu: Fituam ndaj Gjermanisë dhe Spanjës, na pret një e ardhme e ndritur! | aktuale.mk

para 8 minuta - Aktuale MK

Japonia u eliminua në raundin e 1/16-ave përballë Kroacisë, me nënkampionët e botës të cilët triumfuan falë penalltive.Trajneri i Japonisë, Hajime Moriyasu u tregua i sinqertë, ndërsa theksoi se ka shumë arsye për të qenë i lumtur p..

të gjitha 3 lajmet >>

Dua Lipa thotë se vuan nga “sindroma e mashtrimit” | aktuale.mk

para 8 minuta - Aktuale MK

Një javë më parë Dua Lipa mbylli turneun e saj “Future Nostalgia” në Tiranë me rastin e 110 vjetorit të Pavarësisë.Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka rrëfyer gjatë një intervistë për “The Sun” se vuan nga “sindr..

të gjitha 2 lajmet >>

Getinjo, banori i parë i BBK- Vjen reagimi i Mozzik: Geti chill bro | Lapsi

para 8 minuta - Lapsi.mk

Getinjo, ka qenë banori i parë që është futur në Big Brother Kosova. Menjëherë pas futjes së tij ka reaguar vëllai i tij reperi i njohur Mozzik. Ai i ka thënë Getinjos se do ti ketë të gjithë mbrapa nga sonte. Postimi i tij: Familjarë..

të gjitha 3 lajmet >>

Policia ndalon një autobus në Merdar – detaje se çka u konfiskua (PAMJE) - BotaPress

para 9 minuta - Botapress

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndaluar për kontroll një autobus në pikën kufitare në Merdar. Sipas njoftimit, gjatë..

të gjitha 2 lajmet >>

Nga Beogradi në Prishtinë, Lajçak nesër takim me Kurtin - BotaPress

para 9 minuta - Botapress

Të martën në Prishtinë do të qëndrojë Miroslav Lajçak, emisar i Bashkimit Evropian (BE) për dialogun Kosovë-Serbi. Do të takohet..

të gjitha 2 lajmet >>

Nuk ka më diskutime, familja e Aaron Carter e ka të qartë se kush duhet ta trashëgojë pasurinë e tij

para 22 minuta - Top Channel

Mësohet së fundmi se familja e Aaron Carter nuk dëshiron të përfundojë në një betejë të rrëmujshme ligjore për.....

të gjitha 5 lajmet >>

Kafja më e shtrenjtë në botë ofrohet në Bali

para 22 minuta - Koha.mk

Kafja e përftuar nga kokrra, e cila nuk tretet dhe fermentohet në stomakun e maceve civet, e quajtur edhe Luwak.....

të gjitha 1 lajmet >>

Pse disa futbollistë po mbajnë maska në Kupën e Botës? (FOTO)

para 22 minuta - Koha.mk

Nuk është pjesë e ndonjë rutine festimi. Futbollistët që mbajnë maskë, e cila i mbulon sytë dhe hundën – e bëjnë.....

të gjitha 1 lajmet >>

Dita Botërore e Kafes Turke: Mbi 500 vjet kënaqësi

para 22 minuta - Ina

Kafja turke, e cila është simbol i kënaqësisë në botë, ka ditë të veçantë. Pesë dhjetori, dita kur UNESCO-ja e.....

të gjitha 20 lajmet >>

Blogerja: Të jetosh në Shqipëri, duhen 10 mijë euro në muaj – Tetova Sot

para 24 minuta - Tetova SOT

Blogerja Estela Ujka i “vendos” një çmim lumturisë. Ajo tha se ka një shumë me të cilën “do e bënte gjumin rehat”.Sipas saj, me 10 mijë euro në muaj do jetohej mirë në Shqipëri.Estela Ujka: Por nëse do isha 100% e përmbushur, q..

të gjitha 1 lajmet >>
Top News Tweets SHQIPËRI KOSOVË MAQEDONI BALLKAN EKONOMI BOTA TEKNOLOGJI ARGËTIM SPORT KOLUMNA