Vajza e deputetit Visar Korenica mposhti sëmundjen e kancerit! “Allahu është i madh dhe atij i qofshim falë…” – Indeks

para 3 orë - Indeks

Deputeti i VV-së, Visar Korenica, ka treguar se vajza e tij e ka kaluar me sukses trajtimin në Turqi. Korenica potencoi se jeta përplas secilin me probleme të ndryshme shëndetësore por duhet të mos humbim asnjë shpresë, sepse mrekullitë ndo..

të gjitha 4 lajmet >>

MEHMET MALAJ 19 VITE E KA RUAJTUR FOTOGRAFINË E RAMIZ CERNICËS

para 4 orë - Epoka e Re

Ismet Sylejmani Në kasafortën personale prej druri të patriotit e atdhetarit të madh Mehmet Malaj, nëKullën e Malajve.....

të gjitha 1 lajmet >>

RAIF HALIMI BIRI I MADH I RAMIZ CERNICËS E I POPULLIT SHQIPTAR

para 4 orë - Epoka e Re

Ismet Sylejmani 24 vjet më parë, fjalim në varrimin e birit të madh të Ramiz Cernicës e të popullit shqiptar Raif.....

të gjitha 1 lajmet >>

Nuk është vetëm Ukraina ajo që është në rrezik

para 4 orë - Flaka

Një historian i madh britanik, Arnold Toynbee, në një epokë tjetër, në një situatë tjetër të vështirë për Evropën,.....

të gjitha 2 lajmet >>

Detaje të reja/ Fituan miliona nga Komuna, dy kompanitë e afërta me Kasamin kanë vetëm nga një të punësuar! – Indeks

para 5 orë - Indeks

Janë zbuluar detaje të reja për skandali për të cilin dje, raportoi portali indeks.mk. Sipas informacioneve të cilat ka arritur ti sigurojë redaksia jonë, dy kompanitë që në total kanë dalë fituese në tetë thirrje të komunës së Teto..

të gjitha 5 lajmet >>

Rama, papagalli i Vuçiçit, me gjuhë patriotike

para 6 orë - Flaka

Shkruan: Andi Bushati Kushdo që e ka dëgjuar dy ditët e fundit Edi Ramën ka mbetur ndoshta i befasuar nga ndryshimi i kursit patriotik në fjalorin e tij. Ai, për herë të parë kritikoi vendimin e Beogradit.....

të gjitha 8 lajmet >>

Ndalo kryeministër Shqiptar, mos “vrapo si mazi para pele” kur është në pyetje Dardania, mos u përgjigj me “hoj” pa të thirr askush!

para 18 orë - Bota Sot

Kërkimi i një Konference ndërkombëtare për Dardaninë dhe kërkesa që KFOR-i ta merr kontrollin në veri nënkupton.....

të gjitha 1 lajmet >>

Treshja e dështuar në Kosovë!

para 20 orë - Bota Sot

- Alo! Sandro, si je vëlla, u dëgjua zëri i trashë i Edit matanë mobilit. - Mirë Edo, po ku je? E patëm lënë të.....

të gjitha 1 lajmet >>

Muli në alarm nga përgjimet e paralajmëruara të Doktorit

para 20 orë - Gazeta Tema

Doktori paralajmëroi sot në Konferencën për shtyp se do flas për disa përgjime të reja në Kukës. Muli u alarmua.....

të gjitha 1 lajmet >>

Dodik: Bosnje dhe Hercegovina s’ka qenë kurrë sovrane, nuk do të jetë derisa të huajt të largohen

para 20 orë - Bota Sot

Presidenti i Republikës Srpska, Milorad Dodik deklaroi se Bosnja dhe Hercegovina kurrë nuk ka qenë sovrane dhe.....

të gjitha 4 lajmet >>
Top News Tweets SHQIPËRI KOSOVË MAQEDONI BALLKAN EKONOMI BOTA TEKNOLOGJI ARGËTIM SPORT KOLUMNA