A e dini pse bateritë e telefonit shkarkohen më shpejt në dimër?

para 4 minuta - Flaka

Mos u shqetësoni, ndoshta nuk është ende koha për të ndryshuar baterinë e telefonit tuaj – temperaturat e ftohta.....

të gjitha 11 lajmet >>

Ish konkurrenti i “Për’puthen” futet në shtëpinë e “BBVK” | Revista

para 6 minuta - Revista.mk

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë. “Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë, shkruan lajmi.net. Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë. Banori..

të gjitha 2 lajmet >>

Mbyllen 15 minutat e para të shtesave, mbetet 1-1 rezultati mes Japonisë dhe Kroacisë | Desk.al

para 6 minuta - Desk.al

Kanë përfunduar tashmë 15 minutat e para të vazhdimeve në ndeshjen ndërmjet Japonisë dhe Kroacisë.Rezultati ka mbetur i pandryshuar nga ai i 90 minutave të rregull, 1-1, andaj gjithçka pritet të vendoset në 15 minutat e dyta dhe nëse pra..

të gjitha 2 lajmet >>

Grubi takoi ambasadoren amerikane, Aggeler: Sukseset e vendit tonë janë të përbashkëta me Shtetet e Bashkuara të Amerikës  | Desk.al

para 6 minuta - Desk.al

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi sot ka takuar ambasadoren e re të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, znj. Angela Aggeler, të cilës i ka dëshiruar ..

të gjitha 8 lajmet >>

Osmani udhëton drejt Tiranës, merr pjesë në Samitin e BE-së | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Me ftesë të Presidentit të Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar për në Tiranë, ku do ta përfaqësojë Republikën e Kosovën në takimin e liderëve të Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perën..

të gjitha 3 lajmet >>

Dejan Jankoviç mund të bëhet udhëheqës i Policisë së Kosovës | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Dejan Jankoviç, aktualisht Zëvendës drejtori i Përgjithshëm për Administratë, mund të bëhet shumë shpejt udhëheqës i Policisë së Kosovës. Jankoviç nund ta zë pozitën e Ushtruesit të Detyrës së Drejtorit të Përgjithshëm të Pol..

të gjitha 1 lajmet >>

Grubi takoi ambasadoren amerikane, Aggeler: Sukseset e vendit tonë janë të përbashkëta me Shtetet e Bashkuara të Amerikës | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi sot ka takuar ambasadoren e re të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, znj. Angela Aggeler, të cilës i ka dëshiruar ..

të gjitha 8 lajmet >>

Elezi: Alimehmeti bëri shumë gabim që u tërhoq. Këlliçi është Luli nr 2 | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Ish kreu i PD në Kukes, Ibsen Elezi  është shprehur kundër tërheqjes së mjekut Ilir Alimehmeti nga balotazhi me Belind Këlliçin.     Sipas Elezit, me dorëheqjen mjeku vrau shpresën e votuesve demokratë.       “Po më vjen shumë ke..

të gjitha 2 lajmet >>

Kroacia kalon në çerekfinale/ Ballkanasit mposhtën Japoninë me penallti   | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Kroacia ka arritur të rrëmbejë një biletë në çerekfinalen e kupës së Botës  pasi mundi Japoninë përmes llotarisë së 11 metërshave.     Japonezët  të cilët mposhtën Spanjën dhe cuan Gjermaninë në shtëpi donin të  vijoin t..

të gjitha 4 lajmet >>

Shkencëtarët japonezë rritin lëkurën e njeriut të gjallë dhe vetë-shëruese që mund të vendoset në robotë | Bild.mk

para 6 minuta - Bild.mk

Një ekip studiuesish në Universitetin e Tokios të Japonisë, kanë zhvilluar veshje të indeve të gjalla të lëkurës për robotët që mund të kryejnë funksione bazë si vetë-shërimi dhe largimi i ujit. Autori kryesor e inxhinieri Takeuchi ..

të gjitha 1 lajmet >>
Top News Tweets SHQIPËRI KOSOVË MAQEDONI BALLKAN EKONOMI BOTA TEKNOLOGJI ARGËTIM SPORT KOLUMNA